ویژه برنامه‌های از آسمان به مناسبت شهادت امام علی علیه السّلام

ویژه برنامه‌های از آسمان به مناسبت شهادت امام علی علیه السّلام
چکیده این مطلب : انتشار : 1395/04/04 0 نظر 215 بازدید

شهدای مدافع حریم اسلام و اهل‌بیت علیهم‌السّلام، پرده‌ای تازه از داستان حماسه و جهاد را روایت می‌کنند... پرده‌خوانی شهدا در تماشاخانه عالم، افسانه‌ها را حقیقی می‌کند...

به گزارش روابط عمومی «از آسمان»، در ایام شهادت حضرت علی (علیه‌السّلام) سه ویژه برنامه از شهدای مدافع حرم، بر روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود. 

در این گزارش آمده است، در نخستین قسمت که روز شنبه ساعت 17:50 پخش خواهد شد، گوشه‌ای از زندگی شهید سید اسماعیل سیرت‌نیا را به تصویر کشیده‌ایم. شهیدی که اهل شهر رشت بود و علمدار جبهه فرهنگی آن دیار.

در قسمت دوم، به سراغ رزمنده دوران دفاع مقدّس رفتیم. کسی که بی‌سیم چی حاج احمد متوسّلیان و شهید همّت بود و چندی پیش به همراه سردار شهید فرزانه در سوریه به شهادت رسید و پیکرش همانجا مانده است. شهید اصغر فلاح پیشه از یادگاران دوران دفاع بود که برای دفاع از حریم اسلام عازم سوریه شد. این برنامه نیز یکشنبه ساعت 17:50 تقدیم بینندگان عزیز خواهد شد.

 

آخرین قسمت از ویژه برنامه‌های ایّام شهادت امام علی (علیه‌السّلام)، اختصاص به شهید آژند دارد. دو ماه پیش از تولید این برنامه، به گوشه‌ای از شخصیّت شهید محمد آژند پرداختیم و چشم انتظاری این خانواده برای بازگشت پیکر شهیدشان را به تصویر کشیدیم. پس از پنج ماه انتظار، پیکر محمّد نیز بازگشت و مزار او جایی شد برای طواف خانواده و همرزمان وی که می‌توانید این برنامه را روز دوشنبه ساعت 17:30 مشاهده نمایید.

روابط عمومی از آسمان، ضمن استقبال از نظرات و پیشنهادهای بینندگان عزیز، به اطلاع می‌رساند مستندهای تولید شده پس از پخش بر روی سایت برنامه به نشانی azaseman.ir قابل دریافت خواهد بود.

از آسمان کاری از گروه امور اجتماعی شبکه دو به تهیّه‌کنندگی و کارگردانی امیر خورشیدی فرد می‌باشد که در آستانه هفده ساله شدن خود قرار دارد.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

متن مستند شهید محمّدرضا دهقان امیری

متن مستند شهید محمّدرضا دهقان امیری

سفر عاشقی در 21 سالگی متن مستند شهید محمّدرضا دهقان که در تاریخ 5 آذر 1395 از شبکه دو سیما پخش گردید.

متن مستند شهید حسین معزّغلامی

متن مستند شهید حسین معزّغلامی

حماسه سرخ در 20 سالگی متن مستند شهید حسین معزّغلامی که در تاریخ 6 مرداد 1396 از شبکه دو سیما پخش گردید.

روایت شهید ارتشی مدافع حرم

روایت شهید ارتشی مدافع حرم

«از آسمان» در برنامۀ این هفتۀ خود به سراغ یکی از شهدای مدافع حرم ارتش رفته است.
 

روایت آسمانی شدن شهید مدافع حرم

روایت آسمانی شدن شهید مدافع حرم

علی زاده اکبر برای دومین مرتبه با خانواده‌اش خداحافظی کرد و راهی سوریه شد. شاید کسی نمی‌دانست یا دلش نمی‌خواست بداند که این آخرین سفر علی آقاست.

کهف‌الشهداء

کهف‌الشهداء

پدر شهیدان ابوطالبی به فرزندانش ملحق شد. این خبر کوتاه دل ما را شکست اما خوشحالیم که چند سال پیش گوشه ای از خاطرات او را به تصویر کشیدیم.

مدافع وطن

مدافع وطن

و یکبار دیگر، سرخی پرچم کشورمان پر رنگتر شد... مردم با اضطراب خبرها را دنبال می‌کردند ؛ نفس‌ها در سینه حبس شده بود...

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

به چه موضوعی علاقه مندید؟

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات و اخبار سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید