۰۱ اسفند ۱۳۹۶ |

قابل توجه مولفین، محققین و روایان دفاع مقدس

اطلاعیه روابط عمومی از آسمان

گروه تلویزیونی از آسمان با بیش از 16 سال سابقه در تولید و پخش مستند دفاع مقدس به منظور استفادۀ بیشتر و بهتر علاقمندان و نیز تعمیق ارتباط با پژوهشگران و محققین این حوزه اقدام به راه اندازی تارنمای اطلاع رسانی خود به نشانی www.azaseman.ir کرده است.

image_pdfimage_print

امام خامنه ای: «دشمن‌ها می‌خواهند ما یادمان برود؛ می‌خواهند قضیه‌ی دفاع مقدس از یادمان برود، فداکاری‌ها از یادمان برود، شخصیت‌هایی را که در این فداکاری‌ها نقش آفریدند یا نشناسیم یا از یاد ببریم، این‌جور می‌خواهند.

   بعضی می‌خواهند آن دوران را تخطئه کنند، آن آدم‌ها را تخطئه کنند، آن جهت‌گیری را و آن مسیر را که امام بزرگوار و حکیم و بنده‌ی بصیر الهی آن مسیر را معین کرده بود تخطئه کنند؛ برای اینکه می‌دانند که هر ذره‌ای و هر نقطه‌ای از این حوادث، برای ملت ایران فراموش نشدنی است و تأثیرات بزرگِ سازنده‌ای دارد». ۶ فروردین ۱۳۹۳

kanal2

   «از آسمان» با احترام و افتخار تقدیم می کند:

   گروه تلویزیونی از آسمان با بیش از ۱۶ سال سابقه در تولید و پخش مستند دفاع مقدس به منظور استفادۀ بیشتر و بهتر علاقمندان و نیز تعمیق ارتباط با پژوهشگران و محققین این حوزه اقدام به راه اندازی تارنمای اطلاع رسانی خود به نشانی www.azaseman.ir کرده است.

  همانطور که می‌دانید نشر و گسترش فرهنگ جهاد و شهادت هدف اصلی تولیدات این گروه است و در همین راستا بخش تازه ای به سایت از آسمان اضافه نموده ایم تا جراید مکتوب، خبرگزاری‌ها، نویسندگان، کارشناسان، پژوهشگران، راویان سیرۀ شهدا و عموم علاقمندان بتوانند به خاطرات و سخنان استفاده شده در برنامه‌های تولیدی ما دسترسی داشته و از آن استفاده کنند.

   خدمات ارائه شده در این بخش:

۱- امکان دانلود مستند

۲- امکان دریافت صوت برنامه بصورت مجزا

۳- متن پیاده شدۀ کل برنامه شامل خاطرات و گفتگوها بصورت مکتوب

۴- گزیده هایی از برنامه بصورت کلیپ‌های کوتاه

۵- معرفی سوژه های مرتبط با برنامه از طریق قسمت “ارتباط با ما”

   امید است با توسعۀ پایگاه اطلاع رسانی از آسمان بتوانیم گام دیگری در مسیر استخراج فرهنگ جهاد و شهادت از سینۀ تاریخ شفاهی جنگ برداریم.

   گفتنی است که مخاطبین برنامه و علاقمندان این گسترۀ عظیم و انسان ساز می‌توانند از طریق سامانۀ پیامکی ۳۰۰۰۰۲۰۴ و یا رایانامۀ info@azaseman.ir نظر، نقد و یا پیشنهاد خود را مطرح نمایند.