روایت سردار مدافع حرم

سردار برای چندمین بار عازم سوریه شد. هنگام خداحافظی کسی نمی دانست که این آخرین وداع اوست. حاجی مرد میدان بود ؛ از جبهه های دفاع مقدس تا جبهه های جدید دفاع از اسلام …

امیر خورشیدی فرد دربارۀ سوژۀ این هفتۀ برنامه اش گفت: ما برای آشنایی با سردار شهید علیرضا نظری به رودسر رفتیم و تلاش کردیم تا در گفتگو با خانواده و همرزمانش گوشه هایی از زندگی عاشقانۀ وی را تقدیم علاقمندان کنیم.

تهیه کننده و کارگردان مجموعۀ از آسمان افزود: شهید نظری رزمندۀ دوران دفاع مقدس و فرماندۀ سابق ادوات تیپ میرزاکوچک خان بود که پس از چندین مرتبه حضور در سوریه همزمان با آزادسازی شهر بوکمال به شهادت رسید.

وی با بیان این مطلب که برای تولید ویژه برنامۀ سفر جانبازان به عتبات متبرکۀ عراق در کربلا حضور دارد اضافه کرد: حال و هوای زیارت جانبازها به ویژه سفر اولی ها توصیف نشدنی است و ما امیدواریم با تولید و پخش چنین برنامه هایی ذره ای از دین خود به جانبازهای عزیز میهن را ادا کنیم.

این برنامه جمعه 22 دیماه ساعت 16 از شبکۀ دو سیما به روی آنتن می رود و در تولید آن آقایان سلیمانی، اعطاسی، گهرسودی، عباس خورشیدی فرد و حمید بناء مشارکت داشته اند.