۰۱ اسفند ۱۳۹۶ |

روایتی از زندگی شهید نبی لو

شور رزمندگی

به گزارش روابط عمومی از آسمان، برنامه  این هفته چند نما از زندگی جذاب و پرکشش شهید مدافع حرم «حاج مصطفی نبی لو» را روایت می‌کند که جمعه دهم آذرماه ساعت ۱۶:۳۰ روانه آنتن می‌شود. شهید نبی لو دوبار به مقام جانبازی نائل شد ؛ یک بار در دوران دفاع مقدس...

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی از آسمان، برنامه  این هفته چند نما از زندگی جذاب و پرکشش شهید مدافع حرم «حاج مصطفی نبی لو» را روایت می‌کند که جمعه دهم آذرماه ساعت ۱۶:۳۰ روانه آنتن می‌شود.

شهید نبی لو دوبار به مقام جانبازی نائل شد ؛ یک بار در دوران دفاع مقدس و بار دیگر در جبهۀ دفاع از حریم اسلام. شاید مانده بود تا در این جبهۀ جدید به شهادت برسد.

حرف حرفِ حاج مصطفی است ؛ مردی که به مهربانی و حسن خلق مشهور بود. عاشقی از اهالی شهر مقدس قم. «مصطفی نبی لو» هرگز از قامت و ساختار رزمنده ها خارج نشد. در قائلۀ آمریکایی تکفیری ها ، این رزمنده عزیز بارها به جبهه رفت. هر بار هم با شکلی از حماسه به خانه برگشت.

در این روایت از برنامه «از آسمان» با خانواده، دوستان و همرزمان شهید گفتگو شده و تصاویری از این شهید گرانقدر نمایش داده می شود.

photo_2017-11-30_13-39-34

«از آسمان» کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی که با نگاهی به شهدای نسل سوم و مدافع حرم و حماسه آفرینان دفاع مقدس به نقل روایاتی از این ستارگان آسمان حماسه و شهادت می پردازد. این برنامه به کارگردانی و تهیه کنندگی امیر خورشیدی فرد جمعه هر هفته ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.