۰۱ اسفند ۱۳۹۶ |

تنها برنامه مستمر سیمای جمهوری اسلامی ایران در عرصه ایثار و شهادت

از آسمان هجده ساله شد…

نشست صمیمی مهندس جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما با گروه تلویزیونی برنامه «از آسمان»؛ این برنامه یکی از افتخارات شبکه دو و رسانه ملی است.

image_pdfimage_print

به مناسبت هجدهمین سالگرد فعالیت برنامه «از آسمان» و سالروز شهادت دو تن از عوامل تولید این برنامه در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان، مهندس جعفری جلوه مدیر شبکۀ دو سیما به همراه دیبایی، قائم مقام و عادلی، مدیر گروه اجتماعی با حضور در دفتر گروه «از آسمان» عملکرد هجده سالۀ آن را ستودند.

✔️ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ در این نشست بسیار صمیمی، امیر خورشیدی فرد تهیه کننده و کارگردان برنامه ضمن تشکر از حضور مسئولین شبکه دو در دفتر گروه تلویزیونی «از آسمان»، شرحی از ماجرای عملیات تروریستی منجر به شهادت سردار شوشتری و جمع همراه ایشان به ویژه شهیدان گودرزی و فراهانی را روایت کردند.

✅ خورشیدی فرد در ادامه از روند تولید برنامه «از آسمان» در ۱۸ ساله گذشته و فراز و نشیب های تولید مستند خبر داد و افزود: تا زمانی که توان داشته باشیم تولید برنامه را ادامه خواهیم داد.

مهندس جعفری جلوه مدیر شبکۀ دو با تقدیر از ۱۸ سال تلاش در عرصه فرهنگ ایثار و شهادت، بر ضرورت تولید هوشمندانه و با کیفیت برنامه های ارزشی تأکید کرد.

ایشان حمایت خود از ادامۀ تولید «از آسمان» را اعلام نمود و گفت: یکی از افتخارات شبکه دو و رسانه ملی، برنامه «از آسمان» می باشد.

در پایان دیدار کلیه عوامل توسط ایشان مورد تقدیر قرار گرفتند.