روایت سه دهه رزمندگی شهید مدافع حرم احمد اسماعیلی

photo_2016-04-29_13-40-26

دوربین از آسمان در برنامۀ این هفتۀ خود داستان زندگی شهیدی را روایت می کند که نوجوانی و جوانی اش را در جبهه های دفاع مقدس گذراند و بعد از جنگ وارد جبهۀ فعالیتهای فرهنگی شد و سرانجام در جبهۀ دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام به شهادت رسید.

به گفتۀ کارگردان و تهیه کنندۀ این برنامۀ مستمر تلویزیونی احمد دومین شهید خانواده اسماعیلی بود که اسفندماه سال 94 در سوریه به شهادت رسید.

امیر خورشیدی فرد با بیان این مطلب که امیر اسماعیلی برادر این شهید عزیز در عملیات والفجر 8 به شهادت رسیده است افزود : احمد 45 ساله سه پسر و یک دختر داشت و ما در این برنامه علاوه بر گفتگو با فرزندان شهید پای حرفهای همسر ، مادر و همرزمان وی نشسته ایم.

وی در خاتمه اضافه کرد : شهید احمد اسماعیلی چندین مرتبه در مأموریتهای مستشاری برای کمک به مردم و ارتش سوریه شرکت و پیش از شهادت مجروحیت در آن جبهه ها را هم تجربه کرده بود.

علاقمندان به اینگونه تولیدات می توانند این برنامه را جمعه 10 اردیبهشت ساعت 17 از شبکۀ دو سیما مشاهده کنند.

گفتنی است که در تولید این برنامه سعید سلیمانی (تدوین ) ، بابک مهدیزاده ( تصویربردار ) ، مرتضی اعطاسی ( دستیار تصویر ) ، نادرگهرسودی ( گوینده ) ، عباس خورشیدی فرد ( روابط عمومی ) و حمید بناء ( نویسنده ) نقش داشته اند.

photo_2016-04-29_13-40-52