۰۱ اسفند ۱۳۹۶ |

image_pdfimage_print
69

یادداشتی از حمید بناء

آقا سید کاش بودی و فتح مدافعین حرم را روایت می‌کردی

کاش بودید و فتح مدافعین مظلومان در زمان ما را روایت می کردید. در روزگار ما هم پیام بچه بسیجی ها اطاعت است، اطاعتی که از عشق به ولایت برمی‌خیزد.

photo_2017-07-30_20-18-13

بیاد شهید محمدیان

 با هیچ کس نشانی زان دلسِتان ندیدم

آن وقتها که در پایگاه پیش ما بودی یکی از ویژگیهای خوبت حرف شنوی بود... کاش حالا هم حرف ما بخری و برگردی

Untitled-8

مردانی که آسمانی شدند

برای شهید گودرزی و فراهانی

سال 88 همۀ رسانه‌های «اینوری» و «اونوری»! درگیـر فتنه بودند که صدای یک انفجار مهیـب چنـد روزی سمت و سوی اخبار و گزارش‌های خبری و تحلیل‌های کارشناسی و احساسی مردم را تغییر داد. بیست و ششم مهرماه بود که سردار نوعلی شوشتری در منطقه‌ای بنام پیشین در استان سیستان و...

photo_2016-07-15_14-17-38

یادداشت

سلام آقای شهید

راستش نمیدونم صدای من رو می شنوید یا نه. بابا سعیدم که میگه می شنوید خودش هر شب جمعه که میاد کنار مزار شما کلی باهاتون حرف میزنه و درد دل می کنه ولی، ولی من بلد نیستم مثل بابام با شما حرف بزنم ...

80

یادداشت

آه من از جنس نیاز نبود …

آه من از جنس نیاز نبود ...

69

به مناسبت بیستم فروردین ماه

سید شهید

به روایت برخی تقویم ها، بیستم فروردین ماه سالروز رها شدن مردی از جنس کربلاست. نامش سید مرتضی بود. فرزند خاک بلورین شهر بزرگ ری.

behesht

دل‌نوشته

کاش مسئولین امر ما را هم انتخاب کنند

کاش می شد تو تمام میادین شهر یه تابلوی بزرگ نصب کنیم و روی اون با خط نستعلیق بنویسیم تا بهشت حضرت زهرا(س) راهی نیست با احتیاط زندگی کنیم.

download

درد دلی با سید شهیدان اهل قلم

سید عزیز! تو فرمانده قلبهای ما هستی و علمدار فریادهایمان. برای ما دعا کن که بی تردید خدای حکیم به شفاعت شهیدانش، نظر ویژه ای خواهد نمود.

defae-moghadas3-2

قابل توجه مولفین، محققین و روایان دفاع مقدس

اطلاعیه روابط عمومی از آسمان

گروه تلویزیونی از آسمان با بیش از 16 سال سابقه در تولید و پخش مستند دفاع مقدس به منظور استفادۀ بیشتر و بهتر علاقمندان و نیز تعمیق ارتباط با پژوهشگران و محققین این حوزه اقدام به راه اندازی تارنمای اطلاع رسانی خود به نشانی www.azaseman.ir کرده است.

Untitled-8

چند خط برای 26 مهر

برای “فراهانی” و “گودرزی” که با “شوشتری” آسمانی شدند.

دوربین برنامۀ «از آسمان» شبکۀ دو سیما، چه در زمان حیات سردار و چه بعد از شهادت ایشان بارها به میان مردم و سران طوایف استان رفت تا حال آن مرد عاشق را به تصویر بکشد.