۰۱ اسفند ۱۳۹۶ |

image_pdfimage_print
hazrate-zeinab-10

زیبایی به رنگ خون

فیلم مستند ویژه ولادت حضرت زینب سلام الله علیها

در این ویژه برنامه سعی کردیم تا مقولۀ دفاع از حریم اسلام و اهل بیت علیهم السلام را با محوریت وجود متبرک مفسر قرآن حضرت زینب (س) بررسی کنیم.   این مستند سه شنبه ۳ بهمن ماه ۱۳۹۶ از شبکه دو سیما به روی آنتن رفت.

ziarate eshgh

شرح زیارت ناحیه مقدسه توسط استاد سید محمد مهدی میرباقری

در ماه محرم با ما همراه باشید.

 شرح زیارت ناحیه مقدسه در ویژه برنامه زیارت عشق

hazrate-zeinab-10

با حال و هوای شهدای مدافع حرم

ویژه برنامه ولادت حضرت زینب (س)

ویژه برنامۀ از آسمان به مناسبت سالروز مبارک و خجستۀ میلاد حضرت عقیله النساء زینب کبری سلام الله علیها جمعه 15 بهمن از شبکۀ دو سیما پخش خواهد شد.

ayat

آیت حق نما

فیلم ویژه برنامه وفات حضرت معصومه سلام الله علیها

به مناسبت وفات حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، یکی از تولیدات این گروه در سالهای گذشته جهت بهره برداری مشتاقان اهل بیت علیهم السلام بر روی سایت قرار گرفت.

DSC0035163

هفت سال گذشت....

خاطراتی فراموش نشدنی

خاطرات برنامه سازان از آسمان با سردار شهید شوشتری فراموش نشدنی است… خاطراتی که پرواز شهدای برنامه نیز به آن رنگ و بوی دیگری بخشید. شهیدان عباس گودرزی و محمد فراهانی که با شهید شوشتری آسمانی شدند.    

Untitled-8

مردانی که آسمانی شدند

برای شهید گودرزی و فراهانی

سال 88 همۀ رسانه‌های «اینوری» و «اونوری»! درگیـر فتنه بودند که صدای یک انفجار مهیـب چنـد روزی سمت و سوی اخبار و گزارش‌های خبری و تحلیل‌های کارشناسی و احساسی مردم را تغییر داد. بیست و ششم مهرماه بود که سردار نوعلی شوشتری در منطقه‌ای بنام پیشین در استان سیستان و...

untitled

بازخوانی وصیت نامه شهدا

واژه های آسمانی

واژه‌های آسمانی عنوان مجموعه برنامه‌ای است که به مناسبت هفته دفاع مقدس منتشر می‌شود و در آن وصیت‌نامه تعدادی از شهدا مورد بازخوانی قرار می‌گیرد. در ادامه متن این وصیت نامه قابل دریافت خواهد بود.   شهید سید محمود موسوی   شهادت ۱۳۹۰/۰۶/۱۳تپه جاسوسان سردشت توسط مزدوران ضد انقلاب سلام مرا...

untitled

بازخوانی وصیت نامه شهدا

واژ‌های آسمانی

واژه‌های آسمانی عنوان مجموعه برنامه‌ای است که به مناسبت هفته دفاع مقدس منتشر می‌شود و در آن وصیت‌نامه تعدادی از شهدا مورد بازخوانی قرار می‌گیرد. در ادامه صوت این وصیت نامه قابل دریافت خواهد بود.

untitled

بازخوانی وصیت نامه شهدا

واژ‌های آسمانی

واژه‌های آسمانی عنوان مجموعه برنامه‌ای است که به مناسبت هفته دفاع مقدس منتشر می‌شود و در آن وصیت‌نامه تعدادی از شهدا مورد بازخوانی قرار می‌گیرد.

n9ht1c133hz908y5wj7

پهلوان

فیلم اولین قسمت مستند ویژه شهید سعید طوقانی

با توجه به سوابق ورزشی شهید طوقانی، این برنامه تلاش کرده است ضمن معرفی جایگاه و شأن ورزش پهلوانی و مصاحبه با بزرگان این رشتۀ ورزشی، گوشه‌های جدیدی از زندگی این شهید معزز به تصویر کشیده شود.